TOP termékek
Termékajánló
Hírlevél
Fizetési megoldás
Partnereink

Munkalehetőség

Munkalehetőségek:

Árú összekészítő:

   Budapest XVIII. kerület Csomagolót keresünk Budapesten, azonnali munkakezdéssel.
 Munkaidő: heti 5 nap, 8 óra 08:00-16:00-ig

  Feladatok:

• termékek csomagolása(könnyű termékek)
• Dobozba helyezése
• dobozolás, fóliázás
címkézés
•Átnem vett csomagok felbontása

Amit kínálunk:
-Saját klimatizált iroda
-Önnáló munkavégzésre van lehetőség
-Fiatalos csapat 28 év körüli átlag életkor
-Nincs túlóra, se hétvégi munkavégzés.
-Stabíl céges háttér, fejlődési lehetőség
-Baráti, emberséges légkőr.
-Versenyképes fizetés

Elvárások:
• precíz, pontos munkavégzés
• jó komunikációs képesség
• kitartó, megbízható személyiség

 Jelentkezés kizárólag e-mailben, fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen: mao.hrteam@gmail.com

Szlovák nyelvű termékmanager:

Szlovák nyelvű termékmanager munkatársat keresünk,

Aki kiváló kommunikációs készségével, segítőkészségével és empatikus hozzáállásával szívesen segít választ találni vásárlóink minden kérdésére.

Feladataid lesznek:

- kezelni a bejövő e-mail és chat üzeneteket, telefonhívásokat és elvégezni az ezekkel kapcsolatos adminisztrációt,
- honlapunkon és a Facebookon is megválaszolod a hozzászólásokat, kérdéseket,
- kezeled a beérkező panaszokat,
Feltételek:
- szlovák nyelv anyanyelvi szintű ismerete és használata
- kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
- 8 órás munkaviszony,versenyképes bérezés,
- Változatos munkakör, fejlődési, tanulási lehetőséggel,
- Kiváló munkahelyi légkör, jó csapat, jófej kollégák
- Rendszeres és őszinte visszajelzés a munkádról
A munkavégzés hétfőtől péntekig, 8-16 óra között tart.

Munkavégzés helye: 1183 Budapest Gyömrői utca 85-91.
Jelentkezésed módja:

Ha Te vagy az emberünk, küldd fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzodat a mao.hrteam@gmail.com email címre.

Webáruház készítés