TOP termékek
Termékajánló
Hírlevél
Fizetési megoldás
Partnereink

Álláslehetőség

Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk!

Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület, Sárkány Center közelében

Munkaidő: hétfő-péntek 08:00-16:00-ig TÚLÓRA NINCS

Munkaköri leírás:
Webshopunk ügyfélszolgálati teendőinek ellátása, ügyfelekkel történő, email-es, telefonos kapcsolattartás.

- Te leszel az, aki segíti tudásával a vásárlóinknak eligazodni a termékek között. A feladathoz az is hozzátartozik, hogy részletesebben megismerkedhetsz a termékek működésével és folyamatosan bővítheted tudásodat. Tehát ne egy monoton telefonos ügyintéző munkakört képzelj el!
- Ügyfelekkel történő szóbeli és írásbeli (TELEFON, CHAT, EMAIL) kapcsolattartás: problémák megoldása, külső rendelések rögzítése, nyomon követése.

Elvárások:
- Kitűnő kommunikációs készség
- Lelkiismeretes, precíz, alapos, gördülékeny munkavégzés
- Képesség önálló munkavégzésre

Előnyt jelent:
-Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
-Fiatalos csapat
-Állatbarát munkahely
-dinamikus munkakörnyezet
-szakmai fejlődési lehetőség

Kizárólag fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címen:
mao.hrteam@gmail.com

Gyömrői út, Budapest 1185, Magyarország
Webáruház készítés